Personel


Personel

Lek.wet.Mirosław Spiegel - jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Początki praktyki weterynaryjnej miały miejsce w terenie tj. przede wszystkim w pracy ze zwierzętami gospodarczymi. Jednak moim priorytetem była praca dla zwierząt towarzyszących .

W poznaniu specyfiki pracy z nimi oraz w zdobywaniu doświadczenia pomogła mi praktyka w Lecznicy weterynaryjnej w Niemczech. Po powrocie otworzyłem we Wrocławiu Gabinet weterynaryjny, który z czasem przekształcił się w Przychodnię Weterynaryjną.

Ciągły postęp wiedzy weterynaryjnej oraz jej poznawanie jest nieodzownym elementem naszej pracy. Stąd uczestnictwo w konferencjach, sympozjach i w procesie ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.

W lipcu 2013 uzyskanie Dyplomu Ustawicznego Kształcenia Lekarzy Weterynarii i wpisanie przez Dolnośląską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną /sygn.DIL-W/126/1/13/  na listę Certyfikowanych Lekarzy Weterynarii

Poza pracą preferuję aktywny sposób spędzania wolnego czasu: wędrówki piesze, wypady rowerowe.

A kiedy pogoda ,,jest pod psem";), ciekawa książka historyczna, książka przyrodnicza, stare zdjecia, kulinarne odkrycia skutecznie zapełniają mi wolne chwile... 

 

 

Wspólpracujący z nami ...........

Lek.wet.Michał Kośmieja

Dzień dobry.
Nazywam się Michał Kośmieja i jestem lekarzem weterynarii – absolwentem wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej zajmuję się w szczególności kardiologią.
Wykonuję badanie echokardiograficzne (ECHO SERCA) u małych zwierząt.

........................

STRONA W BUDOWIE

5/ ...............

STRONA W BUDOWIE