Praktyka


Poczekalnia 


W przychodni znajduje się obszerna poczekalnia.Widoczna na zdjęciu obok.Na ścianach w poczekalni umieszczamy na życzenie właścicieli zdjęcia ich pupilów.Zachęcamy do pochwalenia się swoim przyjacielem.

Gabinet przyjęć.

 

To tu trafiają pacjenci na badanie kliniczne.Zabiegi lecznicze:injekcje,pobieranie krwi,pomiary ciśnienia,szczepienia,badanie ekg i wiele innych czynności ,które każdego dnia wykonujemy,aby jak najszybciej i skutecznie pomóc chorym zwierzętom.

Gabinet zabiegowy
Gabinet zabiegowy

Gabinet zabiegowy.

 

Zabiegi wykonywane są pod kontrolą pulsksymetru i aparatu tlenowego.

Przed zabiegami zalecamy badanie kontrolne krwi/morfologia,biochemia/oraz badania elektrokardiograficzne.To wszystko po to,aby zminimalizować ryzyko komplikacji w trakcie zabiegów.

Sklep zoologiczny
Sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny

 

Z poczekalni znajduje sie bezpośredni dostęp do sklepu zoologicznego.Posiadamy w nim szeroki wybór diet weterynaryjnych,karm i zdrowych smakolyków dla psów i kotów.Nie zapomnieliśmy również o karmach dla gryzoni i ptaków.

W sklepie można rownież zakupić akcesoria jak:obroże,szelki,smycze,kuwety dla kotów,obroże typu led,świecące zawieszki dla bezpieczeństwa zwierząt,preparaty do pielęgnacji/szampony,odżywki/,szczotki,zgrzebła do pielęgnacji okrywy włosowej.

Jeśli czegoś tu nie wymieniliśmy zachęcamy do osobistego odwiedzenia sklepu lub kontaktu telefonicznego.

Diety dla psów i kotów w dużych opakowaniach zamawiamy po uprzednim zgłoszeniu zapotrzebowania.Najczęściej są one do odbioru już nastepnego dnia.